Sitemiz Yenilendi Sitemiz Yenilendi Sitemiz Yenilendi Sitemiz Yenilendi

Hakkımızda

Köklü Oyuncak firmaları 
arasında olan ve kuruluşu 1993 yılında gerçekleşen Oydaş Oyuncak, deneyimi 1988’lı yıllara dayanan köklü bir firmadır. Kurucularının uzun yıllar üretim ve pazarlama alanlarında edindikleri tecrübe doğrultusunda müşterilerine, ilk günkü heyecanı ve disiplin anlayışıyla sektöründe, sistemine, personel kadrosuna ve makine parkuruna yaptığı yatırımlar ile faaliyetini sürdürmektedir. 

Oydaş oyuncak Oyuncak firmaları arasında esnek yapısı ve tecrübesi en büyük avantajı olmuş, bu sayede müşterilerinin taleplerini karşılamak adına her geçen gün kendini daha fazla geliştirmiştir. Oydaş Oyuncak, üretim ve teslimat taahhütlerini  zamanında yerine getirme konusundaki hassasiyeti ile yurtiçi ve yurtdışında haklı bir başarı elde etmiştir.
Oydaş Oyuncak  firma olarak sahip olduğu ticari prensipleri sayesinde Türkiye'de hemen hemen her çocuğa dokunmayı başarmıştır Oydaş Oyuncak olarak, son yıllarda üretiminin büyük bir bölümünü ihraç etmeye başlamıştır.

Oyuncak üretiminin 
kalıp aşamasından, ürünün ambalajına, depolanmasından teslimatına kadar tüm aşamalarda hassasiyetle hareket eden Oydaş oyuncak, geniş ürün gamı, nitelikli uzman kadrosu, hızlı üretim ve hızlı hizmet konularında sektörün gelişimine sağladığı katkının da haklı gururunu yaşıyor.

Oydaş Oyuncak oyuncak üreticileri  içerisinde Türk ekonomisine katkıda bulunan çalışmalarıyla, ülkemizde ilklere imza atan  şirketlerden biri olarak hizmet ağını her geçen gün genişleterek sağlam adımlarla ilerleyen ve ülkesine hizmet veren bir firma olarak yoluna devam edecektir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...